ADAPAZARI SAHA BETON 

Saha beton uygulaması doğrudan kullanılabilecek düzeyde olan beton anlamına gelmektedir. Dolayısıyla saha beton zamandan tasarruf sağlayarak mikser kamyonetler aracılığıyla şantiye alanlarına taşınmakta ve kullanılmaktadır. Adapazarı ilinde saha beton noktasında güvenilir ve kaliteli saha beton uygulaması yapan firmamız Ankara Saha Beton, başkent merkezli bir firma olup Adapazarı ilinde de etkili çalışmalara imza atmaktadır. 


“Saha beton üretimini etkileyen en önemli faktör; kullanım amacıdır.” 

Adapazarı saha beton olarak, her projeye ayrı bir çalışma yapılarak saha beton üretimi gerçekleştirmektedir. Her projede kullanılan beton cinslerinin farklılık göstermesi projeye en uygun betonun seçimi için son derece önemli olmaktadır. 

Adapazarı, gelişmiş sanayi bölgelerine yakınlığı ile önemli bir geçiş noktasındadır. Fabrikalar, sanayi işletmeleri ve üretici firmaların yerleşkelerinin oluşturulmasında saha beton uygulaması ile Ankara Saha Beton Türkiye’nin her yerinden çok sayıda referansı ile kaliteyi ayaklarınıza kadar getirmektedir. 

Adapazarı Saha Beton Uygulamasının Faydaları Nelerdir? 

Daha Az Maliyet:  

Adapazarı saha beton uygulamasının kullanım ömrü uzun olduğundan dolayı tekrardan saha beton uygulamasına ihtiyaç duymanız uzun yıllar alacaktır. Bu nedenle de tek bir seferde ücret ödeyerek saha beton uygulamasını kullanmanız mümkündür. 

Kaymaz Zemin:  

Saha beton uygulamasında kullanılan yüzey sertleştiriciler sayesinde beton zeminin kayganlığı son derece azalmaktadır. Kayganlığı azalan betonun kullanışlılığı da artmaktadır. 

Kırılmaz, Çökmez, Aşınmaz Beton:  

Saha beton uygulamasının beton cinsleri her uygulama için farklılık gösterdiği için en uygun beton tipinin seçimi kırılmaları, çökmeleri ve aşınmaları engellemektedir. 

Uzun Kullanım Ömrü:

Anka Adapazarı Saha Beton firması ile amaçladığınız dayanıklı, sağlam ve yıllarca kullanabileceğiniz beton tipine ulaşmanız mümkündür. Kaliteli üretim üretilen betonun kullanım ömrünü de arttırmaktadır. 

Hijyenik:  

Saha betonun kullanım kolaylığının yanında temizliğinin de pratik olduğunu söylemekte fayda vardır. Temizliğinin kolay olması hijyenik bir ortamı da inşa etmektedir.  

“Adapazarı Saha Beton firması olarak, siz değerli müşterilerimize saha betonu en üst düzeyde kullanımını garanti altına almaktadır.” 

Adapazarı Saha Betonun Metrekare  (m²) Fiyatları Nedir? 

Adapazarı saha beton fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bunlar;  

Mesafe:  

Saha betonun üretim alanı ile uygulama alanı arasındaki mesafenin uzaklığı ya da yakınlığı saha beton uygulama fiyatını doğrudan doğruya etkilemektedir. Mesafe arttıkça fiyat da artmaktadır. 

Beton Kalitesi:  

Saha betonun hangi firma tarafından uygulamasının dışında referansları olmayan bir firma tarafından uygulanması kullanılan beton kalitesini de etkileyebilmektedir. Eğer çok sayıda referansa sahip bir firma ile çalışmaya karar verirseniz kaliteden de ödün vermeyen bir firma olabileceğini unutmamalısınız.  

Beton Cinsi:  

Saha beton cinsleri kullanım alanlarına göre C25-C30-C35 şeklinde sınıflandırılmaktadır. C30 beton cinsinin fiyatı ile C30 beton cinsinin fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. 

Beton Miktarı:  

Satın alacağınız beton miktarı da yine saha beton fiyatını etkilemektedir. Satın almak istediğiniz beton miktarı arttıkça fiyat da düşmektedir. 

Zaman:  

Uygulaması yapılacak olan saha betonun daha hızlı bir şekilde uygulanmasını ve projenizin kısa sürede tamamlanmasını talep edebilirsiniz. Böylesi bir durumda zamandan tasarruf edebilmek için çalışan sayısını arttırmak gerekmektedir. Çalışan sayısını arttırdığımızda ise maliyet de yükselecektir.  

Bizi Arayın: 0534 829 93 60