Firmamız 18 yılı aşkın süredir endrüstriyel zemin uygulama (baski beton-saha beton) alanında AVRUPA TECRÜBESİ ile faaliyet göstermektedir. Merkez ANKARA olmak üzere Türkiye'nin her yerinde Saha Beton ve Baskı Beton uygulama faaliyetinde bulunmuştur. 


Profesyonel ekiplerimiz ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda onlara hak ettikleri saygıyı ve kaliteyi sunuyoruz.


Müşterilerimizin isteği üzerine neyi hayal ediyorlarsa onu gerçekleştiriyoruz.

Baskı Beton uygulamaları İç ve Dış Mekanlara Villalara Cafe ve Restoranlara Mağazalara Otoparklara Havuzlara Araç Yollarına Yürüme Yollarına Kaldırımlara Fabrikalara İş Yerlerine Toplu Konutlara uygulanabilir.

Sağlamlık ve estetik bir görünüm istenilen her türlü mekanda uzman ekip ve ekipmanlarla Ankara Saha Beton her zaman hizmetinizdedir.

Baskı beton uygulamaları: İç ve Dış Mekanlara, Villalara, Cafe ve Restoranlara, Mağazalara, Otoparklara, Havuzlara, Araç Yollarına, Yürüme Yollarına, Kaldırımlara, Fabrikalara, İş Yerlerine, Sitelere, Toplu Konutlara, kısaca sağlam ve estetik bir görünüm istenilen her türlü mekana uygulanıp, uzman ekip ve ekipmanlarla her zaman hizmetinizdedir. Referans uygulama görselleri için Tıklayın.

Profesyonel ekibimizle Türkiye'nin her yerinde hizmetinizdeyiz.
Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...

ANKA BASKI BETON - ENDRUSTRiYEL ZEMiN KAPLAMALARI

 

Bilgi Talep Formu


Bizi Arayın: 0534 829 93 60